Aplica spontan

Specialist Financiar Senior

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unui Specialist Financiar Senior, pozitie deschisa in cadrul in cadrul unei

companii multinationale din domeniul retail.

 -Organizeaza bugetele financiare si planurile de finantare;

-Analizeaza bugetele si stadiul de evolutie a punerii in aplicare a programului si le raporteaza;

-Verifica toate operatiunile de plata, controleaza costurile;

-Verifica salariile personalului si supravegheaza plata salariilor catre personal;

-Completeaza inchiderile lunare si le raporteaza;

-Planifica justificarea declaratiei fiscale pentru a asigura conformitatea fiscala si motiveaza sarcina fiscala;

-Pune in aplicare sistemul de administrare financiara, supravegheaza punerea in aplicare a sistemului pentru a asigura securitatea activelor companiei;

-Participa la toate activitatile operationale si la negocierea contractelor de activitate economica si comerciala importante;

Cerinte:

- Studii superioare finalizate in contabilitate/finante;

- Experienta profesionala in domeniu (retail/FMCG);

- Limba engleza la nivel avansat;

- Cunostinte PC: Windows, pachetul Ms Office;

- Persoana multitasking si organizata;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Activitati desfasurata in cadrul unei companii multinationale;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Specialist Financiar Senior" la adresa recrutare@bia.ro.