Aplica spontan

Consilier Juridic

Anunt expirat

Responsabilitati:

Brexton isi mareste echipa!

Daca esti avocat si iti doresti sa gasesti un loc in care sa iti folosesti spiritul de initiativa si calitatile antreprenoriale, aceasta este oportunitatea pentru tine. Alatura-te unei echipe tinere, cu o experienta de mai bine de 15 ani in domeniul consultantei in afaceri.

Locatia postului: Bucuresti

- Redactare, revizuire si negociere contracte;
- Recuperare debite;
- Registrul Comertului (redactare documente, depunere dosar);
- Asistenta in relatia cu Protectia Consumatorului;
- Gestionare arhiva documente juridice;
- Analiza dispozitii legale/legislatie;

- Activități de consultanta in domeniul protectiei datelor personale.

Cerinte:

Cerinte legate de profesie:
- Absolvent al Facultatii de Drept;
- Experienta de lucru intr-o pozitie similara – 3-5 ani;
- Limba engleza la nivel mediu;
- Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel);

Alte cerinte:
- Organizare, capacitatea de a gestiona termene limita stricte;

- Curiozitate profesională ÅŸi dorinÅ£a de a învăţa;
- Capacitatea de a lucra autonom si de organizare a proiectelor.;
- Atentie la detalii si creativitate în a redacta;
- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva

- Spirit inovativ, orientat spre rezultat;

Beneficii:

- Posibilitatea de dezvoltare a abilitatilor in domeniul juridic – comercial;
- Lucrul in cadrul unui colectiv tanar, intr-un mediu de lucru antreprenorial;

- Salariu atractiv

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra la adresa: recrutare@bia.ro, cu subiectul "Consilier Juridic".

Areciem interesul pentru postul disponibil si multumim tuturor candidatilor, insa dar cei care indeplinesc criteriile din anunt vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!