Aplica spontan

Tehnician Service

Localitate: Turnu Magurele, Alexandria, Rosiori de Vede, Zimnicea

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Tehnician Service – pentru unul dintre cei mai importanti jucatori din industria Agricola.

- Asigura asistenta tehnica pe durata executiei lucrarilor de reparatii si punere in functiune a echipamentelor agricole din punct de vedere electric precum si gestionarea documentelor emise;

-  Asigura interventia tehnica in timpul optim asupra echipamentelor in scopul remedierii acestora;

-  Sa intretina si sa exploateze conform normelor tehnice utilajul din dotare;

- Sa execute operatiunile primite ca sarcina de serviciu, avand obligatia sa respecte normele de securitate a muncii specifice lucrarii respective;

- Sa respecte programul si norma de lucru pentru a nu perturba fluxul tehnologic;

Cerinte:

- Minimum 3 ani experienta intr-un post cu responsabilitati similar;

- Constituie avantaj asistenta tehnica si gestionarea unor parcuri de utilaje agricole sau sa fi lucrat pentru reprezentante, importatori sau distribuitori de echipamente agricole;

- Carnet de conducere categoria B;

- Persoana cu capacitate de a evalua ÅŸi a lua decizii tehnice;

- Persoana care sa aiba capacitate de a lucra cu oamenii;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Tehnician Service" la adresa recrutare@bia.ro.