Aplica spontan

Asistent Manager

Anunt expirat

Responsabilitati:

Cautam o colega pentru pozitia de Asistent Manager – BIA Human Resource Management Services, companie aflata in topul celor mai cunoscuti furnizori de servicii profesionale de HR din Romania.

Locatie: Bucuresti (zona Baneasa).

  • Intocmeste facturile si le transmite clientilor si departamentului contabil;
  • Isi insuseste  procedurile de lucru privind Prelucrarea datelor cu caracter personal si raspunde de insusirea si respectarea acestor proceduri;
  • Raspunde de preluarea/comunicarea/pastrarea in conditii de siguranta a documentelor care contin date cu caracter personal;
  • Preia, transmite si indosariaza corespondenta si mesajele din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati si redacteaza corespondenta catre acestia;
  • Asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele managerilor;
  • Pastreaza programul de intalniri al companiei, stabileste intalniri la cererea managerilor, redacteaza documentele necesare bunei desfasurari a intalnirilor;
  • Asigura achizitionarea de produse si servicii in domeniu administrativ (papetarie, materiale de protocul, apa, consumabile etc);
  • Receptioneaza apelurile telefonice, faxurile si corespondenta electronica  generala si redirectioneaza mesajele;
  • Primeste si distribuie corespondenta;

Cerinte:

  • Absolvent de studii medi/superioare;
  • Cunostinte de contabilitate primara si facturare;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
  • Bune cunostine de utilizare a pachetului Microsoft – Excel/Outlook;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Capacitate de organizare si prioritizare;
  • Persoana atenta la detalii si cu simtul raspunderii;

Beneficii:

- Vei avea oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe dinamice, consultative;

- Vei avea ocazia sa inveti si sa iti diversifici cunostintele profesionale;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Asistent Manager".