Aplica spontan

Tehnician Mentenanta-Instalatii Electrice

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor - real estate, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de Tehnician Mentenanta - Instalatii Electrice.

Execută calibrări, standardizează activitățile de mentenanță și păstrează legătura cu utilizatorii echipamentelor;

UrmăreÈ™te calitatea lucrărilor de mentenanță, verificând performanÈ›a echipamentelor după intervenÈ›ie;

Execută activitățile de mentenanță;

Efectuarea lucrarilor de mentenanta preventiva precum si a celor programate;

Aplică toate normele de securitate necesare și verifică respectarea acestora.

Cerinte:

Cautam pentru aceasta pozitie o persoana responsabila, organizata, dinamica, atenta la detalii si cu un pronuntat simt tehnic.

Disponibilitatea pentru lucru in schimburi este de asemenea un plus.

Experiență de cel putin 3 ani pe o poziÈ›ie similară;

Studii medii - Atestat Electrician (obligatoriu)

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Tehnician Mentenanta".