Aplica spontan

Reprezentant vanzari - servicii financiar bancare

Localitate: Oradea

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta o persoana pentru pozitia Reprezentant vanzari. Pozitia este vacanta pentru o companie financiar - bancara.

Oras: Oradea.

- Prezentarea si promovarea serviciilor si produselor din portofoliul companiei - POS-uri;
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- Negocierea si incheierea contractelor comerciale de vanzare-cumparare cu clientii companiei;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea unei relatii active cu acestia;
- Identificarea oportunitatilor din piata si elaborarea strategiilor de dezvoltare;
- Intocmirea si predarea in timp util a rapoartelor de vanzari.

Cerinte:

- Absolvent studii superioare;
- Minimum 2 ani experienta in vanzari B2B;
- Obligatoriu: permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare;
- Limba engleza la nivel cel putin mediu;
- Cunostinte PC: Windows, pachetul Ms Office;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare catre client si catre rezultate, dinamism si initiativa;
- Persoana organizata, adaptabila la schimbari, cu atitudine pozitiva.

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Reprezentant Vanzari - servicii financiar bancare".