Aplica spontan

Strungar

Localitate: Buftea

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta o persoana pentru pozitia de Strungar pentru o importanta companie multinationala, producatoare de recipiente din plastic si metal pentru industria alimentara.

  • Debitari  materiale  (laminate, duramit,  etc.) pe fierastraie mecanice cu panza  si circulare;
  • Degrosari si finisari suprafete cilindrice interioare si exterioare;
  •  Filetari  interioare  si exterioare- dreapta, stanga;
  • Strunjiri suprafete conice interioare si exterioare;
  • Operatiuni de gaurire,alezare, randalinare, debitare, lustruire, ascutiri;
  • Operatiuni de reconditionare ( axe, pinioane, bucse, valturi, rotoare lelectrice, arbori);
  • Executa piese de schimb pentru matrite;
  • Verificare si corelare desene de executie a pieselor;
  • Aplicarea corecta a cunostintelor de folosire a SDV-urilor;

Cerinte:

- Persoana absolventa de studii medii (liceu/ scoala profesionala);

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;

- Cunostinte de lucru cu utilaje (presa, strung, linie productie);

- Cunostinte tehnice ale utilajelor dar si mentenanta acestora;

- Disponibilitatea de lucru in schimburi.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant + bonusuri;

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: recrutare@bia.ro cu subiectul: „Strungar".