Aplica spontan

Specialist Ofertare

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR recruteaza o pozitie de Specialist Ofertare pentru clientul sau un Birou de Proiectare Constructii Civile si Industraiale.

  - Intocmeste ofertele tehnico- economice, conform specificatiilor caietului de sarcini;
  - Realizeaza devizul oferta prin incadrarea in norme de deviz utilizand programe specializate (de preferat, WinDev, Edeviz);
  - Intocmeste baze de preturi, intocmeste devize si situatii de plata, calculeaza costul final al investitiei, consumurile specifice acesteia, stabilind in timp real incadrarea in graficele de lucrari a investitiei;
  - Raspunde pentru corectitudinea devizelor intocmite;
  - Participa la detalierea anexelor tehnice ale contractelor semnate È™i asigura suport tehnic la desemnarea subcontractantilor de specialitate;
  - Intocmeste bugetele de executie;
  - Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru realizarea activitatii.

Cerinte:

  - Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii sau Arhitectura;
  - Experienta in domeniu 3 - 5 ani;
  - Cunostinte legislative in domeniu;
  - Cunostinte specifice privind procesul de execuÈ›ie a lucrarilor de construcÈ›ii È™i instalatii;
  - Experienta in utilizarea programelor specializate, de preferat WinDev sau Edeviz
  - De preferat, cunostinte in Autocad;
  - Capacitatea de a urmari si controla eficient mai multe proiecte simultan;

Beneficii:

- Mediu de lucru placut;

- Pachet salarial motivant.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Specialist Ofertare" la adresa recrutare@bia.ro.