Aplica spontan

Office Assistant - Chiajna

Localitate: Bucuresti, Dragomiresti-Vale, Dragomiresti-Deal, Chiajna

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane energice si comunicative pentru pozitia de Office Assistant pentru unul dintre clientii sai – un important distribuitor de echipamente IT.

Locatie: Chiajna -  (relocare ulterioara in Dragomiresti);

-Intoducere, verificare si validare facturi in softurile interne;

-Intocmiri documente specifice proceselor de intrare/iesire a marfii din depozit;

-Mentinerea legaturii cu clientii activit ai companiei;

-Actualizarea bazei de date (contracte, facturi);

Cerinte:

-Absolvent de studii superioare – medii;

-Cunostinte de limba engleza – mediu;

-Persoana comunicativa, sociabila si proactiva;

-Persoana adaptabila si descurcareata (reprezinta un avantaj experienta in domeniu);

-Experienta de lucru cu pachetul Microsoft (Excel, Word);

Beneficii:

-Mediu de lucru stabil si placut;

-Oportunitatea de dezvoltare in cadrul companiei;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Office Assistant - Chiajna" la adresa recrutare@bia.ro.