Aplica spontan

Office Manager

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul serviciilor, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de Office Manager.

- Preia, transmite si indosariaza corespondenta si mesajele din partea partenerilor si a clientilor;
- Asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele managerilor;
- Pastreaza programul de intalniri al companiei, stabileste intalniri la cererea managerilor;
- Asigura achizitionarea de produse si servicii in domeniu administrativ (papetarie, materiale de protocul, apa, consumabile etc);
- Receptioneaza apelurile telefonice, faxurile si corespondenta electronica generala si redirectioneaza mesajele;
- Primeste si distribuie corespondenta;
- Se ocupa de partea de booking pentru cei din managementul companiei;
- Evidenta si inventarul echipamentelor achizitionate si a celor deja distribuite;
- Colaborarea cu departamentul financiar si directorul companiei;

Cerinte:

- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Absolvent de studii superioare;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Bune cunostine de utilizare a pachetului Microsoft – Excel/Outlook;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de organizare si prioritizare;
- Persoana atenta la detalii si cu simtul raspunderii;

Beneficii:

- Vei avea oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe dinamice, consultative;
- Vei avea ocazia sa inveti si sa iti diversifici cunostintele profesionale;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Office Manager" la adresa recrutare@bia.ro.