Aplica spontan

Inginer proiectant - Middle/Senior

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea de Ingineri proiectanti Middle si Ingineri proiectanti Senior pentru o companie de proiectare, arhitectura si design.

- Concepe si optimizeaza structura de rezistenta;
- Organizeaza participand alaturi de echipa desemnata la realizarea proiectului pe fiecare faza de proiectare (DALI, SF, DTAC, PTh, DE);
- Este capabil sa planifice si sa evalueze corect timpul necesar elaborarii fiecarei faze de proiectare, in cel mai eficient mod;
- Participa activ alaturi de expertul tehnic atestat la elaborarea rapoartelor de evaluare seismica (expertize);
- Asigura asistenta tehnica pe santier, ori de cate ori este necesar (inclusiv in afara Bucurestiului);

Cerinte:

-Absolvent al Facultatii de Constructii Civile (UTCB);
-Cunostinte de lucru cu All Plan si  3D Autodesk Advanced Steel – pentru inginer proiectant Middle;
-Cunostinte de lucru in Office si Autocad;
-Persoana organizata si proactiva;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;
- Dezvoltarea competentelor proprii într-o echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie din cadrul companiei.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Inginer proiectant Junior/Middle" la adresa recrutare@bia.ro