Aplica spontan

Asistent Marketing

Localitate: Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta pentru unul dintre clientii sai, o mare companie din domeniul auto, o persoana pentru pozitia ASISTENT MARKETING, care va avea urmatoarele responsabilitati:

Ofera suport Product managerului pentru dezvoltarea strategiei de comunicare si promovare;
Ofera suport pentru activitatile legate de analiza, planificare si managementul stocului;
Ofera suport pentru colectarea informatiilor din piata, consumatori, competitie si prelucreaza aceste informatii;
Participa la intocmirea de rapoarte lunare si ad - hoc.

Cerinte:

Nu este necesara experienta profesionala;
Cunostinte Excel –nivel avansat
Limba Engleza–nivel avansat
Abilitati excelente de calculator si cunoastere a retelelor sociale si a canalelor media digitale.
Abilitati de baza si intelegerea: SEO, Google Ads si Google Analytics, Retele de socializare, Content Marketing, Landing Page, Consumer Journey

Beneficii:

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale, de renume;
Posibilitatea de a se dezvolta profesional.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Asistent marketing" la  adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.