Aplica spontan

Asistent operatiuni

Localitate: Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta pentru unul dintre clientii sai, o mare companie din domeniul auto, o persoana pentru pozitia ASISTENT OPERATIUNI, care va avea urmatoarele responsabilitati:

Ofera suport la intocmirea diferitelor rapoarte pentru dep. Sales Admin, Logistica, Sales, After Sales, Customer experience, etc.

Ofera suport pentru verificarea facturile emise de catre furnizori pentru depozitarea si receptia masinilor, pentru declaratiile vamale de import,  pentru transporturile interne si transporturile externe, servicii de omologare/inmatriculare;

Verifica si tine evidenta DVI;

Face arhivarea fizica si electronica a facturilor de achizitie, a borderourilor si facturilor de transport, a facturilor de vama, a declaratiilor vamale de import si a facturilor de vanzare.

Cerinte:

Nu este necesara experienta profesionala;
Cunostinte Excel – nivel avansat
Limba Engleza– nivel avansat

Beneficii:

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale, de renume;
Posibilitatea de a se dezvolta profesional.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Asistent operatiuni" la  adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.