Aplica spontan

Broker Imobiliar

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în domeniul imobiliarelor - real estate, BIA HR recruteaza o persoana pentru pozitia de Broker Imobiliar.

- Identifica prin prospectarea de piata potentiali clienti;

- Obtine intalniri cu potentialii clienti in vederea identificarii cerintelor acestora si prezentarii unei oferte personalizate;

- Participa la targuri de profil in vederea identificarii de noi clienti;

- Intretine si largeste baza de date clienti prin gasirea de noi potentiali clienti/parteneri in functie de profilul dorit;

- Intocmeste oferta pe care o transmite spre analiza/aprobare clientului;

- Administreaza procesul de intocmire a precontractelor si a contractelor pentru clientii proprii;

- Colaboreaza cu toti membrii echipei pentru atingerea unor rezultate performante.

Cerinte:

- Studii superioare

- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara

- Limba engleza nivel AVANSAT

- Bune abilitati de comunicare si persuasiune;

- Spirit analitic, atentie la detalii;

- Orientare catre client;

- Capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

Beneficii:

-  Pachet salarial atractiv;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la adresa: cu subiectul: „Broker Imobiliar".