Aplica spontan

Inspector Resurse Umane - Part time

Localitate: Cluj-Napoca, Turda, Floresti

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HCS este in cautarea unei persoane pentru pozitia de INSPECTOR RESURSE UMANE, pentru o importanta companie din domeniul auditului si consultantei fiscale.

- Intocmeste si administreaza dosarele de angajare, contractele de munca, actele aditionale si documentele specifice departamentului de resurse umane;
- Inregistreaza informatii in REVISAL;
- Actualizează documentaţia referitoare la personal conform modificărilor legislative;
- Mentine legătura cu departamentele interne dar si cu colaboratorii companiei – SSM;
- Administrează şi actualizează baza de date a personalului;

Cerinte:

- Absolvent/a de studii superioare sau chiar student dornic sa cunoasca domeniul Resurselor Umane;
- Experienta de lucru ca Inspector Resurse Umane de minimum 6 luni;
- Cunostinte de lucru in Excel;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Persoana organizata cu capacitate de prioritizare;
- Orientata catre cifre si atenta la detalii;

Beneficii:

- Posibilitatea de dezvoltare si acumulare de cunostinte;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Inspector Resurse Umane - Part time" la adresa recrutare@bia.ro