Aplica spontan

Marketing Intern

Localitate: Bucuresti, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

Partenerul nostru - compania TOYOTA este in cautarea unei persoane, pentru pozitia de Marketing Intern.

• Dezvoltarea de noi materiale de marketing;
• Găsirea de noi modalități de promovare a reÈ›elei de dealeri;
• Organizarea de evenimente auto;
• Suport pentru coordonatorul de marketing local;
• Verificarea maÈ™inilor după întoarcerea lor de la jurnaliÈ™ti/mass-media;
• Verificarea È™i auditarea trimestrială a activității de marketing;

Cerinte:

- Absolventa de studii superioare - Marketing;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Energic, entuziast cu dorinta de invatare;
- Orientare catre client si bune rezultate;

Beneficii:

- Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii cu renume;
- Mediu de lucru stabil si placut;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Marketing Intern" la adresa recrutare@bia.ro