Aplica spontan

Sef departament ofertare

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de SEF DEPARTAMENT OFERTARE pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

  • Coordonarea si organizarea departamentului de proiecte constructii;
  • Intocmire oferte pentru lucrari complexe in domeniul constructii;
  • Urmarirea licitatiilor inclusiv pe SEAP si analiza oportunitatilor de participare;
  • Analiza caietului de sarcini, a proiectului, a documentatiei tehnice de calificare;
  • Elaborarea / verificarea ofertei financiare.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
  • Experienta de minimum 5 ani de lucru pe santier: Sef Santier sau Sef Tehnic;
  • Experienta pe un post similar, de ofertare in domeniul constructii;
  • Experienta ofertare pe platforme electronice (SEAP);
  • Foarte buna capacitate de organizare si abilitati de lucru in echipa;
  • Cunostinte despre echipamente tehnice specifice domeniului constructii;
  • Capacitate de analiza a termenilor si conditiilor contractuale;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Sef Departament Ofertare" la adresa recrutare@bia.ro