Aplica spontan

Inginer Ofertare Instalatii

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de INGINER OFERTARE INSTALATII pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

- Realizarea si urmarirea ofertelor;

- Supravegheză lucrările de instalații pe șantier;
- Asigură desfășurarea activităților conform planificărilor, termenelor contractuale de execuție și a condițiilor de calitate;
- Asigură implementarea soluțiilor optime din punct de vedere tehnic și economic;
- Acordă suport Managerului de Proiect pentru elaborarea normelor de timp de muncă la lucrările executate;
- Organizează lucrările realizate de subcontractorii de specialitate;
- ÎntocmeÈ™te È™i urmăreÈ™te graficele de execuÈ›ie;
- ÎntocmeÈ™te documentele necesare pentru lucrările executate;
- Asigură transmiterea situațiilor specifice către Managerul de Proiect.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor Instalatii;
  • Experiență de minimum 2/5 ani în ofertare;
  • Experiență de minimum 3 ani în domeniul instalaÈ›iilor – in executie;
  • Cunostinte de limba engleza nivel conversational;
  • CunoÈ™tinte bune de Ms Office (Word, Excel, PowerPoint) È™i AutoCad;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Inginer Ofertare Instalatii" la adresa recrutare@bia.ro