Aplica spontan

Inginer Ofertare Constructii Civile

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de INGINER OFERTARE CONSTRUCTII CIVILE pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

  • Studiază documentaÈ›ia de atribuire;
  • Identifică eventuale omisiuni, erori È™i neconcordanÈ›e între caietul de sarcini È™i documentaÈ›ia de atribuire;
  • Participă alături de colectivul desemnat pentru elaborarea propunerilor tehnice, în vederea întocmirii tuturor documentaÈ›iilor tehnice necesare;
  • Verifică conformitatea documentelor primite de la furnizori/ potenÈ›iali subcontractori cu specificaÈ›iile tehnice din documentaÈ›ia de atribuire/ fiÈ™e tehnice;
  • Participă la întocmirea răspunsurilor cu privire la solicitările de clarificare transmise de comisia de evaluare pe parcursul evaluarii ofertelor;

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
  • Experiență de minimum 2/5 ani în ofertare;
  • Experiență de minimum 2 ani în execuÈ›ie;
  • Experienta in participarea la licitaÈ›ii publice;
  • CunostinÈ›e de limba engleză nivel conversaÈ›ional;
  • CunoaÈ™terea bună a reglementărilor privind achiziÈ›iile publice;
  • Experiență în operarea platformei de licitaÈ›ii SEAP/SICAP ;
  • CunoaÈ™terea pieÈ›ei relevante (Producători/Furnizori/Subcontractori);

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Inginer Ofertare Constructii Civile" la adresa recrutare@bia.ro