Aplica spontan

Manager Proiect

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea a 2 persoane pentru pozitia de MANAGER DE PROIECT pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

  • Definești resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Gestionezi costurile pentru a respecta bugetul, emiți actualizări de progres, după caz, în ceea ce privește costurile și termenele;
  • Oferi direcție și coordonezi atât personalul propriu, cât și subcontractorii;
  • Gestionezi programul de execuție și activitățile în funcție de cerințele contractuale între Antreprenor/Beneficiar și Antreprenor/Subantreprenori;
  • Coordonezi din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuție, unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Te asiguri că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerințele caietului de sarcini și ale proiectului de execuție;
  • Te ocupi de selectarea și gestionarea relațiilor cu subcontractorii și furnizorii, în conformitate cu procedurile Companiei;
  • Coordonezi implementarea întregului proiect între proiectant, ingineri și subcontractanți;
  • Gestionezi și coordonezi contractul în legătură cu Beneficiarul.

Cerinte:

  • Experiență de lucru de peste 10 ani ca și Manager de Proiect;
  • Experienta in gestionarea proiectelor de tip proiectare și execuție/ FIDIC Galben;
  • Disponibilitate de deplasara in afara tarii (temporar);
  • Bune cunostinte legislative;
  • Bune competențe în managementul proiectelor și în coordonarea echipei;
  • Cunoștințe excelente de limba engleză;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Manager Proiect" la adresa recrutare@bia.ro

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.

Va multumim pentru intelegere!