Aplica spontan

Manager Proiect

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea a 2 persoane pentru pozitia de MANAGER DE PROIECT pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

  • DefineÈ™ti resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Gestionezi costurile pentru a respecta bugetul, emiÈ›i actualizări de progres, după caz, în ceea ce priveÈ™te costurile È™i termenele;
  • Oferi direcÈ›ie È™i coordonezi atât personalul propriu, cât È™i subcontractorii;
  • Gestionezi programul de execuÈ›ie È™i activitățile în funcÈ›ie de cerinÈ›ele contractuale între Antreprenor/Beneficiar È™i Antreprenor/Subantreprenori;
  • Coordonezi din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuÈ›ie, unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Te asiguri că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerinÈ›ele caietului de sarcini È™i ale proiectului de execuÈ›ie;
  • Te ocupi de selectarea È™i gestionarea relaÈ›iilor cu subcontractorii È™i furnizorii, în conformitate cu procedurile Companiei;
  • Coordonezi implementarea întregului proiect între proiectant, ingineri È™i subcontractanÈ›i;
  • Gestionezi È™i coordonezi contractul în legătură cu Beneficiarul.

Cerinte:

  • Experiență de lucru de peste 10 ani ca È™i Manager de Proiect;
  • Experienta in gestionarea proiectelor de tip proiectare È™i execuÈ›ie/ FIDIC Galben;
  • Disponibilitate de deplasara in afara tarii (temporar);
  • Bune cunostinte legislative;
  • Bune competenÈ›e în managementul proiectelor È™i în coordonarea echipei;
  • CunoÈ™tinÈ›e excelente de limba engleză;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Manager Proiect" la adresa recrutare@bia.ro