Aplica spontan

Inginer Constructor

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea a 3 persoane pentru pozitia de INGINER CONSTRUCTOR pentru o importanta companie din domeniul constructiilor.

  • Verifici documentele primite de la proiectanÈ›i pe specialități;
  • Verifici sau elaborezi listele de cantități aferente modificărilor de proiect;
  • Sprijini departamentele Tehnic, ProducÈ›ie, AchiziÈ›ii privind detaliile din proiect;
  • Verifici sau elaborezi ofertele tehnice, caietele de sarcini, proiectele de drumuri.

Cerinte:

- Experiență  de lucru de peste 5 ani ca È™i Inginer Constructor;

- Experienta de lucru pe santier;
- Experienta in gestionarea proiectelor civile;
- CunoÈ™tinÈ›e privind normele, standardele È™i legislaÈ›ia în construcÈ›ii;
- Cunoștințe bune de lucru in AutoCAD, Ms Office (Word, Excel, PPT):

- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;

Beneficii:

- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

- Mediu de lucru stabil si placut;

- Pachet salarial  motivant;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Inginer Constructor" la adresa recrutare@bia.ro