Aplica spontan

Consilier Juridic

Anunt expirat

Responsabilitati:

- Activitati de consultanta in domeniul protectiei datelor personale;
- Redactare, revizuire si negociere contracte;
- Recuperare debite;
- Registrul Comertului (redactare documente, depunere dosar);
- Asistenta in relatia cu Protectia Consumatorului;
- Gestionare arhiva documente juridice;
- Analiza dispozitii legale/legislatie.

Cerinte:

Cerinte legate de profesie:
- Absolvent al Facultatii de Drept;
- Experienta de lucru intr-o pozitie similara – 5 ani;
- Limba engleza la nivel mediu;
- Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel);

Alte cerinte:

- Curiozitate profesionala şi dorinţa de a invata;
- Capacitatea de a lucra autonom si de organizare a proiectelor.;
- Atentie la detalii si creativitate in a redacta;
- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva

Beneficii:

- Posibilitatea de dezvoltare a abilitatilor in domeniul juridic – comercial;
- Lucrul in cadrul unui colectiv tanar, intr-un mediu de lucru antreprenorial.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Consilier Juridic" la adresa recrutare@bia.ro