Aplica spontan

Contabil Junior

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul nostru, companie ce ofera consultanta fiscala si juridica, recrutam Contabil Junior.

Responsabilitati

- Inregistrare Registru de Casa;
- Inregistrare deconturi de cheltuieli;
- Inregistrare extrase de cont;
- Inregistrare facturi cumparare, reconciliere intre conturi;
- Intocmire facturi vanzare;
- Inregistrare chitante incasare clienti;
- Arhivarea documentelor ( facturi, extrase, deconturi, Registru de Casa).

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul economic;

- Experienta in domeniu intre 6 -12 luni;

- Engleza – nivel mediu;

- Cunostinte avansate operare PC – MS Office (Excel);

- Cunostinte de contabilitate primara;

- Persoana organizata, meticuloasa si cu atentie la detalii;

- Buna capacitate de comunicare si disponibilitate pentru invatare si dezvoltare.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina expansiune;

- Pachet salarial corelat cu experienta.

Asteptam cu interes CV-urile Dvs. la adresa de email: recrutare@bia.ro cu subiectul: "Contabil junior".

Va multumim!