Aplica spontan

Tehnician FTS

Localitate: Buftea

Anunt expirat

Responsabilitati:

Pentru clientul sau, o importanta companie internationala, producator si furnizor de accesorii pentru industria textila, BIA HR recruteaza un Tehnician FTS.

Sediul companiei: Buftea, jud. Ilfov

Intocmire oferte inchiriere masini catre potentiali clienti;
Instalare masini si instruire operatori si mecanici;
Deplasari la clienti pentru identificare si solutionare probleme ce apar in functionarea utilajelor inchiriate;
Asigura mentenanta masinilor inchiriate la clienti conform instructiunilor din documentatia tehnica;
Intocmire rapoarte lunare privind service-urile efectuate;
Planificare aprovizionare masini, utillaje si piese de schimb;
Supervizeaza actualizarea la timp a statusului contractelor si actelor aditionale semnate cu clientii;
Participa la intalniri desfasurate in interiorul companiei si redacteaza rapoartele acestora.

Cerinte:

Studii medii tehnice - Mecanica, Electronica;
Experienta minim 3 ani;
Engleza - nivel mediu/avansat;
Sa aiba cunostinte de mecanica si electronica;
Permis de conducere - B;
Disponibil pentru deplasari in tara si strainatate;
Organizat – urmarirea contractelor, a stocurilor de masini si a pieselor de schimb;
Capabil sa faca si sa sustina prezentari in Power Point.

Beneficii:

Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume in domeniu;

Mediu de lucru stabil si placut;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Tehnician FTS" la adresa recrutare@bia.ro