Aplica spontan

HR Specialist

Anunt expirat

Responsabilitati:

-Dezvoltarea si implementarea unui sistem de evaluare.

- Administrare de personal.

- Centralizarea informatiilor necesare intocmirii statului de plata (intocmire pontaje, calcul tichete de masa, centre de cost).

- Asigurarea si actualizarea bazei de date cu potential in dezvoltare.

- Evaluarea dezvoltarii personalului si cresterea productivitatii.

- Asigura sprijin activ in procesul de onboarding.

 - Comunicare activa referitor la posibile abordari de optimizare a personalului in planificare si dezvoltare.

- Dezvoltare de initiative de comunicare si implicare care sa contribuie la un mediu de lucru si o culturala pozitiva.

Cerinte:

- Experienta in domeniul resurselor umane 2 – 3 ani:

- Studii superioare de preferat – Sociologie/ Psihologie;

- Foarte bune abilitati de comunicare;

- Energie pozitiva

- Atentie la detalii, corectitudine si integritate, atitudine profesionista

Beneficii:

- Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii dinamice;
- Mediu de lucru stabil si placut;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "HR Specialist" la adresa recrutare@bia.ro