Aplica spontan

Gestionar

Anunt expirat

Responsabilitati:

Partenerul nostru - compania TOYOTA este in cautarea unei persoane, pentru pozitia de Gestionar .

Atributii

-Coordoneaza activitatea din depozitul de piese de schimb, pentru a acoperi necesarul de piese si accesorii pentru departamentele de mecanica si tinchigerie, cat si comenzile individuale ale clientilor.

-Planifica si coordoneaza vanzarile de piese pentru a acoperi nevoile clientilor si pentru a maximiza volumul de vanzari si marjele de profitabilitate.

-Efectuarea livrarilor pentru comenzile de piese de schimb catre partenerii firmei, cu masina companiei.

-Preluarea, pastrarea si eliberarea pieselor din depozitul de piese de schimb conform documentelor de receptie/ predare a marfii.

-Gestionarea activitatii din depozitul de piese.

-Coordoneaza nivelul stocului, pentru a-l mentine la standardele stabilite.

-Colaboreaza cu echipa de Service pentru a asigura servicii de calitate clientilor.

Cerinte:

-Experienta anterioara intr-o pozitie similara.

-Abilitatea de a gestiona documente.

-Cunostinte de operare PC

-Persoana atenta la detalii, analitica, responsabila si organizata.

-Permis de conducere.

Beneficii:

-Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii cu renume;
-Mediu de lucru stabil si placut;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Gestionar" la adresa recrutare@bia.ro