Aplica spontan

Consilier Juridic

Anunt expirat

Responsabilitati:

Vrei sa lucrezi intr-un mediu antreprenorial? Vrei sa oferi consultanta in subiecte noi si interesante? Vrei sa te dezvolti si sa acumulezi experienta in domeniul juridic in acelasi timp ?

Brexton isi extinde echipa de consultanti!

Brexton gaseste solutii pentru clientii sai de mai bine de 10 ani. Fie ca e vorba de consultanta pentru activitatea day by day a clientilor, fie de proiecte punctuale, expertiza Brexton acopera industrii variate, cum ar fi servicii medicale, serivcii de administrare personal, retail, distributie, imobiliare, productie, leasing cu autovehicule sau servicii publicitare.

Cu ce te vei ocupa la noi?

  • Vei revizui si negocia contracte;
  • Vei oferi consultanta pentru recuperare creante;
  • Vei asista clientii in relatia cu Registrul Comertului;
  • Vei acorda asistenta in relatia consumatorii;
  • Vei gestiona si organiza arhive de documente juridice;
  • Vei analiza dispozitii legale si emite opinii;
  • Vei acorda consultanta in domeniul protectiei datelor personale.

Cerinte:

Daca esti o persoana curioasa si cu dorinta de a invata, daca iti place sa organizezi si sa gestionezi proiecte, daca vrei sa faci parte dintr-o echipa activa si dinamica, da-ne un semn! Avem nevoie de abilitatile tale de comunicare, de  a fi proactiv si atent la detalii!

Cum stii ca esti omul potrivit? Ai absolvit Facultatea de Drept si ai minim 5 ani experienta in domeniul juridic.

Ce trebuie sa stii? Limba engleza cel putin nivel mediu si suita Microsoft Office (Outlook, Word, Excel).

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Consilier Juridic" la adresa recrutare@bia.ro