Aplica spontan

Manager Proiect

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR esta in cautarea unui Project Manager, pentru o companie germana din domeniul constructiilor.

- Aptitudini de management și organizare/coordonare a proiectelor de Constructii la Cheie sau a mai multe proiecte de Construcții Civile;

- O bună capacitate de relaționare cu colegii dar și cu beneficiarii proiectelor;

- Urmărește calitatea execuției lucrărilor;

- Experiență în contractarea subantreprenorilor;

- UrmăreÈ™te È™i respectă termenele de execuÈ›ie prevăzute în contracte;

- ÎntocmeÈ™te rapoarte zilnice, săptămânale si lunare privind stadiul lucrărilor de instalatii;

Cerinte:

- Studii superioare in inginerie - absolvent UTCB;
- Experiență in coordonare proiecte de minimum 5 ani;
- Disponibilitate pentru deplasări în È›ară;
- Cunoștințe MS Office și Autocad;
- Permis de conducere B;
- Cunoștințe limba engleză la nivel avansat;
- Aptitudini de management și organizare/coordonare a proiectelor de instalații sau a mai multe proiecte de Construcții Civile;
- O bună capacitate de relaționare cu colegii dar și cu beneficiarii proiectelor.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu stabil si placut;
- Activitate desfasurata in cadrul unei companii multinationale cu renume pe piata;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Manager Proiect" la adresa recrutare@bia.ro