Aplica spontan

Front Desk Officer

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia Front Desk Officer in cadrul unei companii din domeniul medical

RESPONSABILITATI:

- Intampina pacientii si vizitatorii si ii indruma catre cabinetele unde au planificate programari;
- Ofera informatii corecte si concise despre modalitatea de accesare a serviciilor medicale;
- Ofera informatii corecte despre preturile serviciilor medicale;
- Gestioneaza lista programarilor, identifica corect pacientii sositi in sistemul informatic si se asigura ca solicitarea pacientului este inscrisa correct si comunicata catre medic;
- Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale effectuate;

Cerinte:

- nivel studii medii sau superioare;
- cunostinte operare PC, tastare, introducere date;
- cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze sau franceze;
- persoana cu atitudine proactiva, pozitiva, de incredere, flexibila, creativa, profesionala;
- aptitudini excelente de comunicare.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Front Desk Officer" la adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.