Aplica spontan

Arhitect Junior

Localitate: Bucuresti

Data introducerii: 24 aprilie 2024

Responsabilitati:

BIA Human Capital Solutions este in cautarea mai multor persoane pentru pozitia de ARHITECT JUNIOR - pozitie deschisa in cadrul unei companii de proiectare, arhitectura si design din zona Victoriei.

  • Elaborarea proiectelor, ca parte a unei echipe tehnice, sub indrumarea unui project manager, pentru toate fazele de proiectare;
  • Elaborarea proiectelor de concept, a prezentarilor si a studiilor de solutii,
  • Realizeaza proiectelor tehnice (masuratori, relevee, documentatie avizare si autorizare, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantitati);
  • Intocmirea documentatiei pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor;
  • Vizite pe santier pentru urmarirea lucrarilor, atunci cand este nevoie;

Cerinte:

  • Absolvent al Facultatii de Arhitectura;
  • Experienta de minimum 6 luni in domeniul arhitecturii;
  • Cunostinte ale programelor AutoCAD/Revit ;
  • Cunsotinte in proiectelor tehnice (masuratori, relevee, documentatie avizare si autorizare, proiect tehnic, detalii, stereotomii, liste de cantitati);
  • Experienta in elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;
- Dezvoltarea competentelor proprii intr-o echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie din cadrul companiei.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Arhitect Junior" la adresa recrutare@bia.ro