Aplica spontan

Desenator tehnic

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea de mai multe persoane pentru pozitia de Desenator Tehnic, pozitie deschisa in cadrul unui birou de proiectare, arhitectura si design cu punctul de lucru in zona Victoriei.

- Realizarea planurilor si a desenelor tehnice;
- Realizarea planurilor de detaliu;
- Verificarea planurilor si a detaliilor tehnice;
- Realizarea listelor de cantitati sub indrumarea coordonatorului;

Cerinte:

- Tineri studenti sau absolventi de UTCB, Arhitectura sau chiar studii liceale tehnice;
- Experienta minima de lucru cu desenul tehnic;
- Cunostinte de lucru in Autocad, Revit, AllPlan sau Arhicad;
- Persoana tehnica, serioasa si orientata catre rezultate;

Beneficii:

- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;
- Dezvoltarea competentelor proprii într-o echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie din cadrul companiei.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Desenator tehnic" la adresa recrutare@bia.ro

Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.

Va multumim pentru intelegere!