Aplica spontan

Desenator tehnic

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HCS este in cautarea de mai multe persoane pentru pozitia de Desenator Tehnic, pozitie deschisa in cadrul unui birou de Proiectare, arhitectura si design cu punctul de lucru in zona Piata 1 Mai.

  • Realizarea planurilor si a desenelor tehnice;
  • Vizite pe teren in vederea realizarii releveelor;
  • Relizarea planurilor de detaliu;
  • Verificarea planurilor si a detaliilor tehnice;
  • Realizarea listelor de cantitati sub indrumarea cooronatorului;

Cerinte:

  • Tineri studenti sau absolventi de UTCB, Arhitectura sau chiar studii liceale tehnice:
  • Experienta minima de lucru cu desen tehnic;
  • Cunostine bune de lucru in Autocad. Un plus reprezinta daca cunoaste programele: Revit, All Plan sau Arhicad;
  • Persoana tehnica, serioasa si orientata catre rezultate;

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucru in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;
  • Dezvoltatea competentelor proprii intro echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie in cadrul companiei;
  • Dupa 3 luni se ofera bonuri de masa si un abonament in cadrul retelei de sanatate Regina Maria;
  • Control anual oftalmologic;
  • Decontarea abonamentului de transport – STB sau Metrorex;
  • Pe parcursul anului firma ofera – fructe o data pe saptamana, Team Building, petreceri de Craciun si Paste;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Desenator tehnic" la adresa recrutare@bia.ro