Aplica spontan

Asistent Manager - Birou de Arhitectura

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Asistent Manager pentru clientul sau, un birou de arhitectura , care are in atributii Restaurare, Urbanism si Amenajare peisagistica si Cercetare Istorico-Arhitecturala,  unul dintre liderii de piata din Romania.

Locatia postului: Bucuresti (zona centrala)

- Asigura si ofera suport administrativ companiei;

- Asigura servicii de receptie, secretariat si protocol;

- Evidenta si achizitionarea consumabilelor necesare;

- Evidenta plati furnizori si servicii proiectare;

- Evidenta acte, contracte, documente, facturi, TVA la zi;

- Reprezentare firma in relatia cu bancile, Trezoreria si alte institutii administrative;

- Verificare firma curatenie

Cerinte:

- Absolvent institut economic Administratie sau facultate de profil (conductor architect/subinginer)  - reprezinta avantaj;

- Experienta anterioara minim 1 an intr-un rol similar;

- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;

- Cunostinte MS Office (Word, PowerPoint, Excel) – nivel mediu;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Persoana organizata, capabila sa isi gestioneze bine activitatile si timpul de lucru;

- Responsabilitate, orientare spre rezultate;

- Atitudine proactiva, dorinta de a se implica

- Adaptabilitate in situatii neprevazute

Beneficii:

- Posibilitate de a lucra in cadrul unui birou de arhitectura in continua dezvoltare, care investeste in angajati;

- Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

Pentru a aplica, va rugam sa va inregistrati la http://cariere.bia.ro/jobs completand toate datele solicitate din CV si selectand pozitia pentru care aplicati.