Aplica spontan

Reprezentant comercial

Localitate: Oradea

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unui Reprezentant comercial pentru o companie de top din industria procesarii maselor plastice cu sediul in Oradea.

- intocmirea ofertelor;
- negocierea achizitiilor si vanzarilor de produse;
- negocierea contractelor de vanzare marfa in numele societatii;
- urmareste executarea contractelor;
- contribuie la elaborarea strategiei si la elaborarea ofertelor;
- organizeaza si coordoneaza functionarea sistemelor de vanzari, respectiv de promovare a produselor.

Cerinte:

- studii superioare;
- cunostinte de operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;

- abilitati bune de comunicare, prezentare si negociere;

- dispus sa calatoreasca

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Reprezentant comercial" la adresa: recrutare@bia.ro