Aplica spontan

Office Assistant

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane, care sa se alature echipei pe pozitia de Office Assistant pentru o importanta casa de avocatura.

  • Activitati de secretariat – preluare apeluri, corespondenta;
  • Suport oferit echipei in diversele activitati;
  • Asigurarea stocului de consumabile si eventuale comenzi catre furnizori;
  • Transmiterea documentelor catre clienti prin – firma curierat + depus plicuri la posta;
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii biroului;

Cerinte:

  • Absolvent/a de studii superioare;
  • Cunostinte de lucru cu pachetul Microsoft (Word, Excel, PPT);
  • Atentie la detalii, proactivitate si entuziasm;
  • Capacitatea de a respecta cerinÈ›ele È™i termenele limită;
  • Spirit de organizare, prioritizare È™i capacitate de planificare;
  • Capacitatea de a lucra atât în ​​echipă, cât È™i pe cont propriu;
  • Abilități de comunicare È™i relaÈ›ii atât cu avocaÈ›ii, cât È™i cu clienÈ›ii;

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil impreuna cu un mediu de lucru placut si relaxat;
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Office Assistant" la adresa recrutare@bia.ro