Aplica spontan

Reprezentant medical

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia Reprezentant medical. Pozitia este deschisa pentru o companie din domeniul medical.

- Identifica si contacteaza medicii in vederea promovarii serviciilor medicale ale companiei si incheierea contractelor de colaborare cu acestia;
- Intocmirea ofertelor pentru pacienti / companii ;
- Intretine relatiile cu medicii;
- Raspunde pentru corecta executare a contractelor si a acordurilor cu abonatii;
- Rezolvarea prompta a sesizarilor pacientilor / abonatilor;
- Participa la congrese, simpozioane si alte manifestari stiintifice;
- Realizarea obiectivelor calitative si cantitative in conformitate cu planul de vanzari stabilit;
- Intocmirea rapoartelor de activitate si transmiterea acestora catre coordonatorul direct.

Cerinte:

- Studii superioare - studiile medicale constituie avantaj;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- Cunostinte MS Office;
- Experienta anterioara minim 1 an intr-un post similar;
- Persmis auto valabil de minim 2 ani;
- Abilitati de comunicare si negociere, bun cunoscator de tehnici de vanzare;
- Cursuri de specialiatate (vanzari) – constituie avantaj;
- Persoana organizata cu atitudine pozitiva, dinamica, motivata, cu abilitati dezvoltate de comunicare si de relationare;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor;
- Disponibilitate pentru program prelungit si munca de teren.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;

- Dezvoltarea competentelor proprii într-o echipa dinamica, alaturi de persoane cheie din cadrul companiei.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Reprezentant medical" la adresa recrutare@bia.ro