Aplica spontan

Reprezentant Vanzari - materiale promotionale

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Otopeni, Voluntari

BIA Human Capital Solutions este in cautarea unei persoane, pentru pozitia de Reprezentant Vanzari - materiale promotionale pentru unul dintre partenerii sai, o importanta companie din domeniul productie/FMCG.

Responsabilitati:

  • Gestionarea propriului portofoliu de clienti si buna cunoasterea pietei produselor din domeniu;
  • Mentinerea legaturii cu clientii din zona alocata;
  • Promovarea si vanzarea produsele si serviciilor companiei;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti B2B;
  • Monitorizarea portofoliului de clienti si oferirea de solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
  • Responsabil cu informarеa constanta a clientilor in ceea ce priveste ofertele periodice si produsele noi;
  • Implementarea in piata a politicii de vanzari & marketing a companiei,

Cerinte:

  • Pesoana absolventa de studii superioare;
  • Experinta in vanzarea B2B (experienta in domeniu reprezinta un avantaj);
  • Atentie distributiva, capacitate rapida de decizie;
  • Capacitate de intelegere a comertului si a oportunitatilor de business;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Capacitate de a construi relatii durabile cu clientii,
  • Permis de conducere cat B;
  • Cunostinte de operare PC – MS Office;
  • Cunostinte medii de limba engleza.

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil;
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Reprezentant vanzari - materiale promotionale" la adresa recrutare@bia.ro