Aplica spontan

Asistent Manager

Localitate: Bucuresti, Mogosoaia, Voluntari

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Asistent Manager - pozitie deschisa in cadrul unei companii de proiectare, arhitectura si design din zona Victoriei.

  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Preluarea, distribuirea la departamentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor si a celorlalti angajati;
  • Oferirea de informatii partenerilor si a celorlalti angajati in probleme specifice;
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor necesare desfasurarii activitatilor in companie;
    Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
  • Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • Asigurarea in dublu sens a fluxului informational intre firma si clientii externi, precum si intre departamentele firmei.
  • Executarea lucrarilor de evidenta, gestionare si stocare a documentelor.

Cerinte:

  • Absolvent/a de studii superioare;
  • Cunostinte de lucru cu pachetul Microsoft (Word, Excel, PPT);
  • Permis de conducere - cat.B;
  • Atentie la detalii, proactivitate si entuziasm;
  • Capacitatea de a respecta cerintele si termenele limita
  • Spirit de organizare, prioritizare si capacitate de planificare;
  • Capacitatea de a lucra atat in echipa, cat si pe cont propriu;
  • Abilitati de comunicare si relatii atat cu avocatii, cat si cu clientii;

Beneficii:

  •  Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, in continua dezvoltare, care investeste in angajati;
  • Dezvoltarea competentelor proprii intr-o echipa dinamica, alaturi de persoane-cheie din cadrul companiei.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Asistent Manager" la adresa recrutare@bia.ro