Aplica spontan

Specialist resurse umane

Localitate: Bucuresti, Chiajna

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA Human Capital Solutions se afla in cautarea unei persoane pentru pozitia de Specialist Resurse Umane, pozitie deschisa in cadrul unui birou de proiectare, arhitectura si design.

Punct de lucru – Piata Victoriei.

  • Administrarea si gestionarea activitatii de salarizare si a dosarelor angajatilor (contracte, adeverinte, suspendari in Revisal);
  • Realizarea calculului salariale conform pontajelor;
  • Intocmirea declaratiei 112;
  • Mentinerea legaturii cu institutiile statului – ITM si CASMB;
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii externi – medicina muncii, SSM;
  • Raportarea catre departamentele interne;

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare;
  • Experienta de lucru in admin si payroll de minimum 2-3 ani;
  • Cunostinte de legislatia muncii si legislatie fiscala;
  • Experienta de lucru in SAGA;
  • Cunostinte de limba engleza – mediu/avansat;
  • Cunostinte de lucru cu pachetul Office (Excel – avansat);
  • Abilitati de comunicare, relationare si orientarea catre rezultate;

Beneficii:

  • Vei avea oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe dinamice, consultative;
  • Vei avea ocazia sa inveti si sa iti diversifici cunostintele profesionale;
  • Iti vom oferi un salariu atractiv.

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Specialist Resurse Umane" la adresa recrutare@bia.ro