Aplica spontan

Specialist Payroll

Localitate: Bucuresti, Chiajna, Otopeni

BIA HCS este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Specialist Payroll pentru un important partener, o companie din domeniul consultantei si fiscalitatii.

Contract – perioada determinata 1 an.

Punct de lucru - Victoriei.

Responsabilitati:

  • Activitati de calcul salarial doar pe anumite segmente (ore suplimentare, bonusuri, concedii medicale);
  • Verificarea pontajelor finale;
  • Intocmirea declaratiei 112;
  • Mentinerea legaturii cu departamentul Juridic si cel Financiar Contabil;
  • Actualizari de baze de date conform schimbarilor legislative;
  • Suport oferit colegelor din echipa de admin;

Cerinte:

  • Persoana absolventa de studii superioare;
  • Experienta de lucru in payroll de minimum 3-4 ani;
  • Detine atestat de Inspector Resurse Umane;
  • Cunostinte avansate de lucru in Excel;
  • Persoana comunicativa, deschisa si proactiva;
  • Experienta de lucru in DP Payroll – reprezinta un avantaj;
  • Atestat de Expert Legislatia Muncii – reprezinta un avantaj;

Pentru a aplica, te rugam sa ne transmiti CV-ul cu titlul "Specialist Payroll" la adresa recrutare@bia.ro.

Multumim pentru intelegere!