Aplica spontan

Asistent Administrativ

Localitate: Bucuresti, Dragomiresti-Vale, Chiajna

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HCS este in cautarea unei persoane energice si comunicative pentru pozitia de Asistent Administrativ pentru unul dintre clientii sai – un important distribuitor de echipamente IT.

Locatie: Dragomiresti Vale (transport asigurat din Bucuresti - metrou Pacii);

  • Asigura activitatea de receptie a clientilor;
  • Este în contact permanent cu departamentul de Vanzari pentru a asigura fluxul de informatii;
  • Colaboreaza cu departamentul Financiar privind documentele lunare care se emit;
  • Tine evidenta si arhiveaza documentele de transport intern si extern;
  • Actualizeaza informatiile in sistemul intern de gestiune;
  • Asigura completarea documentelor de transport;

Cerinte:

  • Minim 2 ani experienta intr-un post similar;
  • CunoaÈ™terea MS Office (Outlook, Word, Excel) la un nivel avansat este obligatorie;
  • CunoaÈ™terea limbii engleze este necesara;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare, de organizare, de urmarire a tuturor sarcinilor alocate, de responsabilitate.

Beneficii:

    • Pachet salarial motivant: salariu net + bonus + tichete de masa;
    • Mediu de lucru placut si stabil;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Asistent Administrativ" la adresa recrutare@bia.ro.