Aplica spontan

Reprezentant Vanzari (Institutie artistica de stat)

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Reprezentant Vanzari pentru clientul sau, o importanta institutie publica din subordinea Primariei capitalei, cu rol cultural-artistic si educativ.

Locatia postului: Bucuresti

- Promovarea imaginii institutiei;

- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a institutiei;

- Vanzarea spectacolelor catre diverse institutii de stat/private;

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

- Urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari

Cerinte:

- Experienta anterioara in activitatile profesionale sau educationale ce presupun interactiunea cu copiii sau domeniul muzical – constituie avantaj;

- Studii superioare - constituie un avantaj;

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- Foarte bune abilitati de negociere;

- Atitudine orientata spre rezultate;

- Pasiune pentru domeniul muzical/cultural

Beneficii:

Beneficii:

- Lucrul in cadrul unei echipe tinere, dinamice;

- Institutie cu un brand in continua crestere, cu perspective de dezvoltare;

- Program de lucru flexibil

Pentru a aplica, va rugam sa va inregistrati la http://cariere.bia.ro/jobs completand toate datele solicitate din CV si selectand pozitia pentru care aplicati.