Aplica spontan

Specialist Achizitii

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA Human Capital Solutions  este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Specialist Achizitii. Pozitia este deschisa pentru o companie din domeniul medical.

  • Organizarea si desfasurarea activitatii de achizitii si transport la nivelul companiei;
  • Respectarea procedurilor aferente activitatilor de aprovizionare, emitere comenzi, receptie, neconformitati si transport;
  • Asigura respectarea prevederilor legale in relatiile cu institutiile statului si cele contractuale in relatia cu partenerii;
  • Respecta planificarea si organizeaza fluxul de produse, achizitiile si stocarile de produse, activitatea de transport;

Cerinte:

  • Aptitudini de a lucra cu documente, bune abilităţi de comunicare, de calcul matematic;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Limba engleza fluent obligatoriu;
  • Capacitate de analiza, sinteza, organizare;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul "Specialist achizitii" la adresa recrutare@bia.ro. Numai candidatii considerati potriviti vor fi contactati.