Asistent Manager – Perioada determinata 2 ani (Bolintin Deal)

Localitate: Bolintin-Deal

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Asistent Manager pentru clientul sau, o companie multinationala ce activeaza in domeniul transportului rutier, intern si international.

Locatia postului: Bolintin Deal

Durata contractului: 2 ani

- Asigurarea suportului administrativ Directorului General si angajatilor companiei;

- Asigurarea serviciilor de receptie, secretariat si protocol;

- Evidenta si achizitionarea consumabilelor necesare firmei si angajatilor;

- Evidenta documentelor ce intra si ies din firma si inregistrarea acestora in sistemul online;

- Mentinerea relatiei cu firmele de curierat si Posta;

- Inregistrarea documentelor primite de la soferi si imperecherea acestora cu facturile aferente;

- Realizarea traducerilor romana- engleza;

- Organizarea vizitelor pentru Directorului General si celelalte departamente: rezervari de hotel, rezervari de bilete de avion, atat pentru angajatii din Romania, cat si pentru cei din afara tarii;

- Asigurarea suportului pe partea de Resurse Umane (centralizare informatii de la angajati)

Cerinte:

- Absolvent studii superioare - reprezinta avantaj;

- Experienta anterioara  6 luni - 1 an intr-un rol similar - reprezinta avantaj;

- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;

- Cunostinte MS Office (Word, PowerPoint, Excel) – nivel mediu;

- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Persoana organizata, capabila sa isi gestioneze bine activitatile si timpul de lucru;

- Responsabilitate, orientare spre rezultate;

- Atentie la detalii

Beneficii:

- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii internationale;

- Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;

- Transport asigurat