Sef de echipa - Electromecanic - Instalare Masini Industriale

Localitate: Craiova, Bucuresti, Iasi, Arad, Timisoara

Anunt expirat

Responsabilitati:

Compania noastră caută un Șef de echipă cu experiență în domeniul electromecanic pentru a se alătura echipei noastre din fabrica noastră de mașini industriale. Dacă aveți cunoștințe solide în domeniul electromecanic și experiență anterioară în coordonarea unei echipe, această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

  • Responsabilități:
    • Supervizarea echipei de electromecanici și asigurarea bunei funcționări a mașinilor industriale.
    • Coordonarea activităților de mentenanță preventivă și corectivă.
    • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță.
    • Colaborarea strânsă cu departamentele de producție și inginerie pentru optimizarea proceselor.

Cerinte:

  • Cerințe:
    • Experiență anterioară în domeniul electromecanic, de preferat într-un mediu industrial.
    • Abilități excelente de comunicare și leadership.
    • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele rapid și eficient.
    • Cunoștințe solide de mentenanță a mașinilor industriale.
    • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil, inclusiv lucrul în ture.
    • Limba engleza - Nivel Avansat

Beneficii:

Beneficiile de a lucra în această poziție includ oportunitatea de a lucra cu tehnologii de ultimă generație în domeniul mașinilor industriale, dezvoltarea abilităților de leadership și posibilitatea de a contribui la îmbunătățirea continuă a proceselor din fabrică.