Aplica spontan

Agent Vanzari B2B

Localitate: Buftea

Anunt expirat

Responsabilitati:

BIA HR cauta un Agent Vanzari B2B pentru clientul sau, o importanta companie multinationala producatoare de fermoare.

Locatia postului: Buftea

- Promovarea serviciilor si produselor companiei;

- Incheierea contractelor comerciale de vanzare-cumparare cu toti clientii;

- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea unei relatii active cu acestia;

- Identificarea oportunitatilor din piata si elaborarea strategiilor de dezvoltare;

- Atingerea planului anual de vanzari;

- Incasarea banilor din piata cu respectarea termenelor de plata;

- Intocmirea si predarea in timp util a rapoartelor de vazari

Cerinte:

- Absolvent studii superioare;

- Minim 2 ani experienta in vanzari B2B;

- Experienta in domeniul textil reprezinta un avantaj;

- Carnet de conducere categoria B;

- Limba engleza la nivel cel putin mediu;

- Cunostinte de contabilitate primara;

- Cunostinte PC: Windows, Office;

- Abilitati de comunicare;

- Orientare catre client;

- Orientare catre rezultate;

- Atentie la detalii;

- Organizare;

- Perseverenta

Beneficii:

Beneficii:

- Posibilitatea de a te alatura unei companii multinationale de renume, unde exista standarde ridicate de lucru;

- Lucrul in cadrul unei echipe dinamice si stabile;

- Salariu fix si bonusuri in functie de performante;

- Autoturism pus la dispozitie full time

Pentru a aplica, va rugam sa va inregistrati la http://cariere.bia.ro/jobs completand toate datele solicitate din CV si selectand pozitia pentru care aplicati.