Aplica spontan

Inginer proiectant - sisteme electrice

Localitate: Bucuresti, Chitila, Mogosoaia, Otopeni

Data introducerii: 10 octombrie 2024

Responsabilitati:

BIA HCS este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Inginer Proiectant Sisteme Electrice (panouri fotovoltaice) pentru o companie care dezvolta si construieste sisteme fotovoltaice.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul energetic;
  • Minimum 2- 4 ani de experiență profesională în proiectarea sistemelor electrice;
  • Experienta in elaborarea proiectelor de energie joasa tensiune (Studii de Fezabilitate, Proiect tehnic, Detalii de executie);
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Utilizarea la nivel avansat a aplicațiilor MS Office;
  • Utilizarea la nivel avansat a soft-ului Autocad;

  • Participa la intocmirea ofertelor pentru proiecte de sisteme fotovoltaice – constructie – achizitie – dezvoltare;
  • Intocmeste documentatiile tehnice de proiectare;
  • Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiilor de proiectare;

Pentru a aplica, va rugam sa ne transmiteti CV-ul cu titlul " Inginer proiectant - sisteme electrice" la adresa recrutare@bia.ro.