Aplica spontan

Director Vanzari - panouri fotovoltaice

Anunt expirat

Responsabilitati:

Suntem în căutarea unui Director Vanzari dedicat și pasionat de industria panourilor fotovoltaice, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și cu o vastă experiență în vânzări, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru panourile fotovoltaice, în conformitate cu obiectivele companiei.
  • Conducerea și coordonarea echipei de vânzări pentru a atinge și depăși target-urile stabilite.
  • Identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți și potențiali.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a adapta strategiile de vânzare în mod corespunzător.
  • Raportarea directă către conducerea companiei și participarea activă la procesul decizional.

Cerinte:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară în domeniul panourilor fotovoltaice.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient mai multe proiecte simultan.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Studii superioare în domeniul economic sau tehnic.

Dacă ești o persoană motivată, cu o viziune clară asupra obiectivelor de vânzare și cu abilitatea de a inspira și motiva echipa, te invităm să aplici pentru poziția de Director Vanzari - panouri fotovoltaice. Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv.