Area Sales Manager - panouri fotovoltaice - Bucuresti, Timisoara , Iasi

Localitate: Bucuresti

Data introducerii: 10 octombrie 2024

Responsabilitati:

Compania noastră caută un Area Sales Manager - Panouri Fotovoltaice dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din București, Timișoara și Iași. Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și pasionată de industria panourilor fotovoltaice, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Ce vei face:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări în zona alocată
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți din industria panourilor fotovoltaice
  • Consilierea clienților în alegerea soluțiilor optime pentru nevoile lor specifice
  • Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și noi
  • Raportarea regulată a rezultatelor și prognozelor de vânzări către conducerea companiei

Cerinte:

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul panourilor fotovoltaice
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Capacitatea de a lucra independent și de a-ți gestiona eficient timpul
  • Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor
  • Permis de conducere categoria B

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanțe
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
  • Traininguri și workshop-uri pentru dezvoltarea personală și profesională
  • Mediu de lucru dinamic și provocator

Dacă ești pregătit să îți duci cariera la un nivel superior și să te alături unei echipe de profesioniști entuziaști, aplică acum pentru poziția de Area Sales Manager - Panouri Fotovoltaice - Bucuresti, Timisoara, Iasi.